O nás

Firma Zero systems s. r. o., obráběcí technika, nabízí na našem trhu CNC stroje, nástroje a polotovary pro oblast výroby a třískové obrábění.

 

Máme bohaté zkušenosti s výrobou a ostřením řezných nástrojů určených pro třískové obrábění a to jak standardních, tak i speciálních vyrobených na zakázku. Dle představ zákazníka nebo na základě našich zkušeností jsme schopni navrhnout a vyrobit nástroj včetně doporučení povrchové úpravy. Při řešení úkolů a požadavků vycházíme nejen z naší praxe, ale spolupracuje i s dalšími předními renomovanými světovými výrobci nástrojů nebo vysokými školami.

 

Výroba a vývoj nástrojů nám otevřela dveře ke spolupráci s výrobci CNC strojů. V současné době zastupujeme na českém trhu výrobky firmy Maka systems GmbH. Firma je významným výrobcem CNC strojů pro obrábění plastů a hliníku a stroje této firmy nejen prodáváme, ale zajišťujeme i jejich kompletní servis. Zkušenosti s obráběním materiálů nám umožňují vyrábět kvalitnější řezné nástroje a využívat poznatky s praxe. Řezné nástroje jsou broušeny na konvenčních, optických, profilových a pětiosých CNC bruskách. Mezi naše hlavní zahraniční partnery v otázkách řezných nástrojů bychom chtěli zejména zmínit firmu  KOMET GROUP GmbH se sídlem v Besigheimu a její české zastoupení.  Mezi další pilíře patří broušení pilových kotoučů a rozvíjející se spolupráce s firmou RSA cutting systems GmbH, která má velké zkušenosti a širokou paletu výrobků pro oblast dělení, odjehlení materiálů včetně vlastního vývoje a výroby velmi výkonných technických a průmyslových kartáčů.

 

Spojení s výrobci strojů nám umožnilo získat praktické zkušenosti a velký přehled používaných technologí.  Z těchto zkušeností čerpáme při výrobě , broušení či určení řezných podmínek a našim zákazníkům můžeme nabídnout nabízíme kompletní servis od konzultace až po nasazení stroje či nástroje ve výrobě. 

Vlastníme certifikaci na výrobu a ostření nástrojů dle normy jakosti ISO 9001 a normy environmentální ISO 14001.

 

Kontakt

Zero systems, s.r.o.

+420 377 983 911

+420 377 983 910

info@tools.cz

www.tools.cz 


Obchodně technický zástupce

Karel Touš
+420 778 064 249
tous@tools.cz