RSA cutting systems GmbH - Dělení materiálů

Firma Rsa vznikla jako německá rodinná firma (RSA cutting systems GmbH) a byla založena již v roce 1971.  Jedny z prvních produktů byly stroje pro odjehlování a srážení hran. Postupným vývojem přibývaly další nové systémy až do dnešní podoby, kdy můžeme nabídnout komplexní řešení v předvýrobních operacích od dělení materiálu přes odstranění otřepů, měření, čistění až po stohování. Od samotného počátku RSA klade důraz na vývoj a výzkum podle aktuálních potřeb trhu a zákazníků ve výrobě. Výsledkem je řada patentovaných řešení a možnost kteréhokoliv systému přizpůsobit snadno a rychle k daným potřebám zákazníka. Díky tomuto přístupu si společnost RSA vydobila a právem zaslouží čelní pozici světového lídra ve svém oboru. Technologie RSA jsou využitelné nejen pouze v hromadné výrobě např. v automobilovém průmyslu, ale svoje místo mají i řemeslných dílnách a malých provozech.

 

Stroje RSA zvyšují produktivitu práce, minimalizují zmetkovitost, zvyšují stabilitu výrobních procesů a snižují tak výrobní náklady. Dovolíme si tvrdit, že každý kdo používá řešení od RSA má konkurenční výhodu o proti ostatním.

 

Výhodou systému je jejich spolehlivost, jednoduchost a důmyslná konstrukce, univerzálnost a snadné uzpůsobení širokému spektru výrobnků a především také u automatických strojů snadná propojitelnost se zařízením jiných výrobců.


V současné době je firma ve vlastnictví jednoho silného privátního investora a rozhodla se pro další expanzi. V březnu roku 2012 se bude stěhovat do nových výrobních prostor z města Lüdenscheid do průmyslového města Schwerte vzdáleného asi 30 km od Dortmundu. Nové výrobní haly umožní další rozvoj společnosti, inovaci, vývoj výrobků a strojů směrem k potřebám našich zákazníků. Firma pro začátek plánuje zaměstnat kolem 100 pracovníků, kteří se budou starat o Vaši spokojenost a nadále propagovat dobré jméno společnosti na trhu.