O firmě ZERO SYSTEMS s.r.o.

Firma Zero systems s. r. o., obráběcí technika, vznikla jako rodinná firma v roce 2004 a to po mnohaletých zkušenostech s výrobou, ostřením a obchodem nástrojů pro třískové obrábění.

Díky flexibilitě a našim zkušenostem jsme v průběhu let získali důležité zákazníky, dodavatele a významné obchodní partnery. Toto nám zpětně umožňilo investice do moderních strojů, měřících zařízení a rozvoje celé firmy.

 

Jedním z pilířů činnosti firmy je vlastní výroba, ostření standardních a zejména výroba a úpravy speciálních nástrojů ze slinutých karbidů (TK), z rychlořezné oceli (HSS) či diamantů (PKD). Spolupracujeme s předními světovými výrobci a dodavateli nástrojů. V roce 2011 jsme se stali certifikovaným servisním partnerem projektu firmy KOMET GROUP GmbH autorizovaný servis nástrojů firmy pod značkou KOMET SERVICE® pro Českou republiku.

Výrobní provozovna v Přešticích

V roce 2007 jsme převzali servisní zastoupení včetně podpory prodeje pro Českou republiku německého výrobce CNC strojů pro obrábění hliníku, plastů a dřeva firmy MAKA Systems GmbH. 

V roce 2011 jsme převzali zastoupení a servis strojů německého výrobce strojů na dělení a odgrotování materiálů firmy RSA cutting systems GmbH.

Výroba, ostření a úpravy řezných nástrojů

Komet service

Technologie výroby

Kontakt

Zero systems, s.r.o.

+420 377 983 911

+420 377 983 910

info@tools.cz

www.tools.cz 


Obchodně technický zástupce

Karel Touš
+420 778 064 249
tous@tools.cz